В Державному підприємстві “Макарівське лісове господарство” новий керівник

 

Відповідним наказом Держлісагентства від 2.07.2020 СМОЛІНА Віталія Олександровича призначено на посаду т. в.о. директора ДП “Макарівський лісгосп”.

До цього призначення Віталій Смолін розпочинав з посади лісничого Базарського лісництва державного підприємства «Народицький лісгосп АПК», згодом переведений на посаду головного інженера, далі був призначений на посаду директора державного підприємства «Народицький лісгосп АПК».

Також займав посаду генерального директора ДП «Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств».

Пройшовши чималу трудову діяльність, наказом Держлісагентства від 16.05.2019 № 243-к СМОЛІНА Віталія Олександровича призначено за контрактом на посаду директора ДП “Київський лісгосп”, як такого, що успішно пройшов спеціальну перевірку стосовно осіб, що претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища та посад з підвищеним корупційним ризиком, з 20.05.2019 року.

З ситуацією яка склалась в ДП «Макарівське лісове господарство» з 2 липня 2020 року Смолін Віталій звільнився з посади директора державного підприємств «Київське лісове господарство» та призначений на посаду Т.в.о. директора державне підприємство «Макарівське лісове господарство».

З 31 серпня 2020 року притупив до виконання обов’язків директора державного підприємсва "Макарівське лісове господарство"