Апарат управління

Володимир Сергійович Рижук
Очолює колектив лісгоспу Володимир Сергійович РИЖУК – директор ДП «Макарівське лісове господарство» - авторитетний, завзятий, висококваліфікований спеціаліст лісової справи, котрий зумів зберегти і примножити колектив підприємства.

Саме з Макарівського лісгоспу почалася його трудова біографія. Він  пройшов шлях від помічника лісничого до керівника підприємства, колектив якого  беззмінно очолює вже  16 років.                   

Народився в м. Бердичів Житомирської області 22.04.1973 року. Після закінчення Національного аграрного університету здобув освіту  за спеціальністю – «інженер лісового господарства». З 1995  і до 1998  року працював  у Макарівському держлісгоспі – спочатку на посаді помічника лісничого, потім в.о. лісничого та лісничим Козичанського лісництва.

У 1999 році – головний лісничий в Бориспільському  держлісгоспі, а  5 січня 2000 року  його призначено директором Макарівського держлісгоспу.

Володимир Рижук – приклад  авторитетного, вимогливого  і справедливого керівника, співчутливого і доброзичливого. Як висококваліфікований спеціаліст,  він добре обізнаний зі станом справ у лісовій галузі Київщини, вміло застосовує знання і навички в роботі, оперативно виконує всі виробничі плани і завдання. Саме  його наполегливості лісгосп з року в рік йде сходинками розвитку і  нарощує  свій  економічний потенціал, примножує   успіхи у своїй діяльності і входить за економічними показниками – зокрема, по середній заробітній платі, - у  двадцятку  кращих лісогосподарських підприємств України і в п’ятірку кращих в Київській області.

За сумлінну працю та  вагомі досягнення у сфері лісового господарства Володимир Рижук неодноразово  був відзначений  «Грамотами» та цінними подарунками від Київської обласної державної адміністрації, «Почесними грамотами»  від «Держлісагентства», а в 2012 році він одержав звання «Почесний лісівник України».

Поряд з професійною діяльністю, Володимир Рижук  - активний і в громадському житті. Він – депутат  Макарівської районної ради трьох скликань.

Сергій Володимирович Кондрацький
Головний лісничий  - це права рука  директора лісгоспу, його перший заступник, і  тому охоплює  широкий спектр діяльності. Він є відповідальною особою за охорону, захист, використання і відтворення державного лісового фонду. На цій посаді  з успіхом справляється з покладеними на нього обов’язками  кваліфікований спеціаліст,  з майже двадцятирічним стажем роботи у  сфері лісового господарства  - Сергій Володимирович КОНДРАЦЬКИЙ.

Він народився і виріс у смт Кодра – одному з чудових лісових куточків Макарівщини, на самому краєчку селища, де ліс підступає до осель з трьох сторін. Яку ще професію міг обрати молодий випускник школи, як не  професію лісівника?

Та не тільки природа спонукала  юнака до майбутньої сфери діяльності, але й родина: Сергій Володимирович продовжувач лісівничої династії. Його прапрадід  - Сила Андрійович Журавський був стражником державного лісу, після нього в довоєнні роки у Комарівському лісництві лісниками працювали його сини Іван та Андрій (прадід). Лісове урочище, де до війни стояла стража Журавських, односельці й досі називають - «Журавлі».

Лісником, в тому ж лісництві, працював і дід  Сергія Володимировича - Андрій Андрійович. Батько  - Володимир Григорович Кондрацький все  своє трудове життя присвятив Кодрянському лісництву, а нині  він на заслуженому відпочинку.

Після закінчення школи, Сергій Володимирович, навчався в Малинському лісотехнічному технікумі, котрий закінчив у 1997 році.  Потім була робота в Кодрянському лісництві, навчання у Національному Аграрному Університеті, який закінчив у 2003 році здобувши спеціальність «спеціаліст лісового господарства».

З 2001 по 2010 рік  Сергій Кондрацький - лісничий Комарівського лісництва. З 07.07.2010 року-  головний лісничий Макарівського лісгоспу.

Головний лісничий працює у тісному зв’язку з  відділом лісового господарства, який очолює О.П.Степаненко.  Він забезпечує організацію виконання завдань з лісогосподарської діяльності підприємства: створення лісокультур, лісо-насіннєвої справи, вирощування садивного матеріалу, рубок догляду за лісом, відведення лісосік, захисту лісу від шкідників та хвороб, охорони мисливської фауни. Олександр Степаненко – дипломований  працівник, закінчив Національний аграрний університет  і став спеціалістом лісового господарства.

До складу відділу входять також інженер лісових культур І. І. Головченко та інженер лісового господарства Д. А. Соломенко, в їх команді і районний мисливствознавець М. О.  Ярощук.

Олександр Леопольдович Гльоза
Головний інженер є одним з заступників директора, він розробляє і здійснює заходи по підвищенню ефективності промислової діяльності лісгоспу, забезпечує контроль та виконання завдань виробничо-фінансового плану по заготівлі та вивезенню лісу, виробництво та реалізацію продукції деревообробки, а також здійснює керівництво виробничою діяльністю лісгоспу, керує роботами по заготівлі та вивезенні лісу від усіх видів лісогосподарських та суцільних рубок. З цими обов'язками з успіхом  справляється Олександр Леопольдович Гльоза – працівник лісової сфери з 34-річним трудовим стажем. Олександр Леопольдович уродженець смт Вільча Поліського району, що на Київщині. Там і розпочав свою трудову діяльність працюючи на посадах єгеря, майстра лісозаготівель,  лісничого, головного інженера Поліського держлісгоспу, паралельно здобув  вищу лісогосподарську освіту. Після відселення з зони безумовного відселення  працював в приватних структурах та Київському лісгоспі. З жовтня 2008 року призначений на посаду головного інженера Макарівського лісгоспу. За час роботи в лісгоспі проявив себе кваліфікованим спеціалістом, добре обізнаним в виробничому процесі лісогосподарського підприємства, здібним керівником та  організатором робіт, вимогливим до себе та підлеглих на робочому місці, чуйною та доброзичливою людиною та товаришем.

В безпосередньому підпорядкуванні головного інженера перебувають відділ збуту, де працюють провідний інженер з реалізаціїЛ.К.Семенко та провідний менеджер із зовнішньо-економічної діяльності О.В.Терещенко та виробничий відділ, у складі інженерів І.С. Ткаченко та А.М. Шевчука. Своєю кваліфікованою, професійною працею, доповненою відповідальним ставленням до своїх професійних обов'язків, дані працівники  допомагають  Олександру Леопольдовичу успішно виконувати поставлені виробничі плани та завдання підприємства.

Тетяна Федорівна Артеменко
Успішні результати праці кожної організації чи підприємства певною мірою залежать від бухгалтерії . За цифрами звітів, обліку й контролю діяльності колективу, за злагодженою роботою підрозділів  стоїть робота головного бухгалтера. В його компетенції – організація роботи бухгалтерської служби, контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських  операцій та керівництво працівниками бухгалтерії підприємства і підрозділів.

Зцією роботою чудово справляється  Тетяна Федорівна Артеменко. Вона – дипломований спеціаліст, закінчила Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та кваліфікацією «Магістр з обліку та аудиту».

Родом Тетяна Федорівна з Рівненщини, але своє життя пов'язала з Макарівським краєм відтоді, коли вперше побувала тут під час проходження практики.Тож після закінчення коледжу почала працювати в лісгоспі спочатку на посаді бухгалтера і за сім років досконало вивчила всі ділянки роботи підприємства. З 2013 року Тетяна Федорівна очолює бухгалтерський відділ, до якого ввійшли заступник М.А. Романович – досвідчений спеціаліст з 25 - річним  стажем роботи, Л.І.Титаренко – провідний бухгалтер, Л.В.Кошолап,  М.С. Ольховець, Н.А. Бойко , Л.О.Гусак, М.В. Ковалик та касир Ольховець Т.І. Старші колеги залюбки діляться своїм досвідом із молодю.

Інна Вікторівна Клочкова
Посада головного економіста зобов'язує керувати науково-економічним та організаційно – економічним забезпеченням діяльності підприємства. З цією роботою успішно справляється Інна Вікторівна Клочкова. Вона розробляє і організовує впровадження заходів щодо підвищення продуктивності ефективності та рентабельності виробництва,якості продукції, зниження собівартості, забезпечення зростання продуктивності праці, досягнення ефективних результатів витрат матеріальних, трудових і фінансових ресурсів. Інна Вікторівназакінчила Ірпінський економічний коледж Національного аграрного університету за спеціальністю «бухгалтерський облік», потім – «Львівський університет бізнесу та права» і отримала  базову вищу освіту за напрямком підготовки «Правознавство», здобувши кваліфікацію магістра. Знання бухгалтерської і юридичної сфери допомогли стати висококваліфікованим спеціалістом і наразі Інна Вікторівна сама вже ділиться своїм  досвідом роботи в лісгоспі. Надійною опорою в своїй роботі Інна Вікторівна вважає провідного економіста планового відділу Марину Анатоліївну Михалеву – дипломованого спеціаліста, відповідальну, дисципліновану людину з котрою комфортно працювати.Із взаєморозумінням вони спільно розв'язують проблеми.

Петро Іванович Істомін
Без керівника і організатора робіт по механізації виробничих процесів у господарстві, а також ремонту і утриманню в належному стані всіх машин та устаткування не обійтися. Це все робота головного механіка лісгоспу – Петра Івановича Істоміна. Петро Іванович всі сили і знання та вміння застосовує в колективі лісгоспу на своїй посаді головного механіка.Без нього не обходиться вирішення питань з впровадження у виробництво нової техніки, забезпечення більш раціонального використання технічних засобів з метою підвищення ефективності виробництва. Його помічниками є Ігор Васильович Чинакало та Смірнов Олександр Анатолійович. Обидва кваліфіковані спеціалісти з якими йому легко працювати.